Військовий
Музей
незалежності
супроти
терору
Військовий
Музей
незалежності
незалеж-ності
супроти
терору
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну
Мистецтво за Україну

Що треба знати про цей Проект

Проект створений за ініціативою української юридичної компанії Investment Service Ukraine з метою відображення подій в Україні, спричинених військовою агресією росії та збору коштів, 80% з яких піде для підтримки Збройних сил України, а 20% - на покриття витрат для підготовки та супроводу цього арт-проекту.

Ми плануємо створити всього 30 NFT картин, гроші від продажу яких підуть на закупку 15 кевларових касок та 15 бронежилетів. Кошти будуть передані до Благодійного фонду Святослава Хороброго для подальшої іх реалізації, згідно з наведеними цілями.

На нашому сайті ви можете бачити копії картин NFT, оригінали яких можливо придбати за посиланням на блокчейн платформі Opensea. Для проекту залучені українські digital art художники. Всі картини, що представлені та будуть представлені, виконані в єдиному екземплярі.

Чому це важливо

Мистецтво завжди відображувало історичні події та через образи передавало ДНК пам'ять суспільству. Мова мистецтва - це образність, яка зрозуміла кожній людині, незалежно від того на якій мові вона говорить та в якій країні живе.

Наші NFT картини символічно показують події війни, боротьбу та незламний дух українців, а також нагадують, що в XXI столітті не повинно бути місця для злочинів проти людства, їх замовчування, та немає місця політичним кровавим руйнівним режимам.

Єднаймось разом!

Колекція

Українці - сильний та незламний народ! Зараз под містом Миколаїв, яке кожен день обстрілюється російськими ракетами, продовжують працювати люди та будувати українські судна. Ми надихнулись, коли почули цю історію та вирішили закарбувати у картині.
Сміливі, стальні, відважні та мужні - це все про військових Збройних Сил України. В Україні вірять, що воїнам допомогають душі славетних козаків.
Російські окупанти з початку війни в Україні вбили щонайменше 167 дітей. Нажаль, тепер всі українські діти знають, що таке війна у 21 столітті.
Скажи мені, хто твій друг і я скажу тобі, хто ти є! Україна та її країни-союзники виступають разом проти фашистського антигуманного режиму.
Бермудський трикутник для російської армії в Україні. Більше ніж 15 разів українські військові сили відбили наступ російської армії з рахунком 15:0. Армія агресора й досі намагається безуспішно пройти цю територію.
Словом та ділом українська армія послала руський воєний корабль на ...й. Крейсер «Москва» був третім за величиною військовим кораблем ВМФ росії. Корабль затонув після удару, який завдав 13 квітня 2022 року ракетний комплекс «Нептун» Військово-морських сил України.
Мені потрібна зброя, а не таксі - фраза Президента України Володимира Зеленського, який відхилив пропозицію США евакуюватись на початку війни росії проти України. Фраза, яка стала одним із символів єдності Президента країни зі своїм народом.
Український національний символ захисту та сучасний державний герб України. У Київській Русі Тризуб був знаком князів Рюриковичів, але точаться суперечки на тему, чи був Тризуб знаком лише Рюриковичів, або ж давнім знаком слов'ян.
Всю багатовікову історію Україна виборювала свою національну ідентичність та незалежність від східного окупаційно-агресивного сусіда. Але світ перемагає темряву завжди. Саме тому символічно зображенно українського тризубця, який перемагає двоголового орла, символа державного герба росії.
Конотопські відьми - магічна оборона України в 2022. Конотоп – це районний центр у Сумській області в Україні, в якому за легендами та розповідями місцевих жителів живуть відьми. Коли у березні 2022 року в Конотоп заїхала ворожа військова техніка, місцеві жителі пригрозили російським солдатам словами: "Ти взагалі знаєш, де опинився? Це Конотоп. Тут кожна друга жінка - відьма. У тебе завтра стояти не буде".
Цивілізований гуманний світ повинен перемогти авторитарний агресивний режим. Україна - це Європа.
З початку російського вторгнення 24.02.2022 на суверенну територію України, росія кожен день обстрілює та запускає ракети по всій території України, особоливо по житловим домам, лікарням, пологовим будинкам та дитячим садкам. Станом на початок квітня російські війська випустили вже більше 1080 ракет з початку вторгнення. Світ повинен знати про це.

FAQs

Що таке NFT?
З кожним роком вартість NFT картин зростає, що дозволє їх власникам продати картину у майбутньому дорожче від первісної ціни покупки. Це особливий унікальний вид криптовалюти, який є незамінним, на відміну від більшості криптовалют та багатьох мережевих або службових токенів. Придбання NFT картин, створених на основі системи блокчейн підтверджують, що саме Ви є єдиним унікальним власником цієї картини.
Яка наша ціль?
Зберегти пам'ять про реальні події цього часу та збирати благодійні внески на підтримку України.
Як я можу допомогти?
Є декілька способів, якими ви можете допомогти. Перший, придбати унікальну NFT картину з нашої колекції. Другий спосіб - поділитись інформацією про наш проект з друзями та знайомими, в тому числі з іноземцями. Третій - розмістити посилання на наш проект у своїй соціальній мережі. Завчасно дуже вам дякуємо за будь-який варіант допомоги!

Хто очолює проект

Investment Service Ukraine

Українська юридична компанія з комплексного супроводу клієнта і обслуговування іноземних інвестицій в Україні

Благодійний фонд Святослава Хороброго

Розпорядник зібраних коштів відповідно до цілей нашого проекту